Referencia

Versenyek

2019. Passion for Unity Dance Fest
Pop Kids – Little Divas II. hely
Pop Kids – Rock suli II. hely

Art One – I. hely

2019. Horvátország Porec Világbajnokság
Art One “A” liga I. hely

2019. Európa-bajnokság Balatonfüred
Pop Kids- Rock suli – I. hely
Pop Kids – Little Divas – I. hely

2019. Országos bajnokság 
Pop Kids – Rock suli I. hely
Pop Kids – Little Divas I. hely + különdíj

2019. Területi döntő
Pop Kids – “Rock suli” I. hely
Pop Kids- “Little Divas” I. hely
LOL Kids – “Egy lány sétál a domboldalon” I. hely
Unity – V. hely

2019. ESDU Kvalifikáció 
Art One “A” liga I. hely

2019. március
Coonector Dance Fest
Pop Kids – Rock suli I. hely
Pop Kids – Little Divas – I. hely
Art One – I. hely

2019. január
Amita Dance Jam
Pop Kids – Bronz fokozat

2018. ESDU Horvátország – Porec

Art One csapatunk VILÁGBAJNOK lett

2018. Országos Táncverseny

Art One csapat elnyerte az Országos Bajnoki címet + különdíjas lett a koreográfia 
Pop Kids – Országos II. helyezést ért el + ez  produkció is különdíjas lett

2018. ESDU selejtező Nagykanizsa

Art One – I. helyezés “A” kategegória
Art One – moderntánc III. helyezés

2018. Országos Táncverseny selejtezője

Pop Kids – I. helyezés
Art One – II. helyezés

2018. Connector Táncfesztivál

Pop Kids – arany minősítés
LOL Kids – arany minősítés
Unity – arany minősítés

2018. AMITA Táncfesztivál

Art One – arany minősítés
Kalmár Dorina és Csúzi Jusztina a “Legtehetségesebb   táncos ” különdíjat kapta meg
Art One – moderntánc – arany minősítés
Pop Kids – ezüst minősítés
Krea Princess – ezüst minősítés

2017. Békéscsabai Táncfesztivál

Arany Minősítés ( a döntőbe kerülés után ) Krea Kids – modern
Arany Minősítés ( a döntőbe kerülés után ) Békében – szeretetben szeretnénk élni

2017. Revolution Dance

“Ezüst” minősítés Krea L.O.L. show tánc
“Ezüst” minősítés Unity hip hop
“Arany” minősítés Mini Surprise – modern
“Arany” minősítés Mini Surprise – showtánc

2017. Európa-bajnokság területi selejtező

Különdíj a “LEGJOBB KOREOGRÁFIA” Békében-szeretetben szeretnék élni
Arany érem – Látványtánc
Arany érem – moderntánc
Arany érem – Látványtánc
2. helyezés – moderntánc

2017. ESDU kvalifikáció

I. helyezés – Loyalty Crew – Szívünk szava

2017. Connector Táncfesztivál

1. helyezés – Mini Surprise – Happy Landing
I.helyezés – Mini Surprise – modern
I- helyezés – Békében, szeretetben szeretnénk élni

2017.  AMITA országos Táncverseny

Arany minősítés – Krea Kids csapat – modern tánc 
Arany minősítés – Mini Surprise – Showtánc
Arany minősítés – Mini Surprise – Modern tánc
Arany minősítés – Nagy formáció – Békében, szeretetben szeretnénk élni című koreográfia

Kalmár Dorina vehette át 2017-ben a legtehetségesebb táncosnak járó különdíjat.
Krea Kids csapatunk koreográfiáját választotta legjobbnak a szakmai zsűri, így az AMITA szobrot is átvehettük.
A Békében, szeretetben szeretnénk élni című koreográfia is megkapta a kategória legmagasabb díját, az AMITA szobrot.

2016. VILÁGBAJNOKSÁG – Liberec

III. helyezés – Krea Kids – modern
IV. helyezés MIni Surprise – modern

2016.  Országos Táncverseny

I. helyezés – gyermek modern
II. helyezés – modern trió
II. helyezés – modern csoport
III. helyezés – dance show
V. helyezés – gyermek dance show

2016. Európa-bajnokság és Világkupa – Lengyelország

III.helyezés – modern trió
IV. helyezés – modern csoport
V. helyezés – gyermek csoport

2016. Európa-bajnokság – Ausztria

I. helyezés – Priority Crew
III.helyezés – Modern csoport
III. helyezés – Modern trió
V. helyezés – Open csoport

2016 Európa-bajnoki kvalifikáció – Ausztria

I. helyezés – Krea Kids – modern trió
II. helyezés – Mini Surprise – showtánc
II. helyezés – Priority Crew – hip hop
III. helyezés – Krea Kids – modern
IV. helyezés – Krea  Kids – show

Minden koreográfiánk az első körben jutott tovább majd a döntőben sikerrel nyert kvalifikációt az Európa – bajnokságra !

2016 Connector Táncfesztivál

I.helyezés – Unity hip hop 
I. helyezés – Krea Kids – modern trió + Legkreatívabb koreográfia különdíja
II. helyezés – Krea Kids – modern 
I. helyezés – Krea Kids – Open
I. helyezés – Priority Crew – hip hop 
I. helyezés – Mini Surprise – modern
II. helyezés – Mini Surprise – Látványtánc

2016. Ritmus Csapatok versenye

I. helyezés – Krea Kids – modern tánc
I. helyezés – Krea Kids – Opem
IV. helyezés – Krea Kids – Látványtánc
Ezüst minősítés: Mini Surprise – Látványtánc

2016. Amita Táncverseny

1. helyezés Krea Kids – modern tánc – profi kategóriában
1. helyezés Krea Kids – modern tánc – profi kategóriában
1. helyezés Krea Kids – showtánc / jazz tánc – profi kategóriában
1. helyezés Priority Crew – Junior hip hop
2. helyezés Mini Surprise csapat + gyermek showtánc

+ Junior Modern táncunk megnyerte a kategória különdíját, az AMITA aranyszobrot
+Kalmár Dorina a “Legtehetségesebb táncos ” különdíját kapta meg
+Csúzi Jusztina a “Legígéretesebb táncos ” különdíját kapta meg.

Kalmár Eleonóra és Csaba Árpád a ” Legjobb Koreográfus ” különdíjat kapta meg.

2015. VILÁGBAJNOKSÁG, LIBEREC, CSEHORSZÁG
1. helyezés moden tánc
2. helyezés Bang Bang
2. helyezés Show- Jazz

2015. Európa-bajnokság

I.hely Krea Kids -Ki nem mondott gondolatok

I.hely Krea Kids- Bang Bang

I.hely Krea Kids – Új utakat keresve

II.hely Mini Surpirse- Vidám hattyúk és az elcserélt tojás

III. hely – Priority Crew hip hop

II. hely – felnőtt látványtánc

2015. Országos Táncverseny

I. hely Krea Kids – Modern
I. hely Krea Kids – Látványtánc
I. hely Krea Kids – Dance Show
I. hely Krea Crew – Látványtánc
II. hely Priority Crew 
III. hely Krea Crew – hip hop

2015. IDF Országos Táncverseny

I. hely Krew Crew hip hop
II. hely Krea Crew hip hop 2.
III. hely Krea Kids Open
I. hely Krea Kids modern
II. hely Mini Surprise Open

2015. Országos Táncverseny Selejtezője

3 db I. helyezés
3 db II. helyezés
1 db harmadik helyezés

+ 1 különdíj a Krea Kids modern koreográfiának

2015. Táncművészeti Fesztivál

I. hely Krea Crew Free Impressions
I. hely Krea Crew No Definitions

2015. Connector Dance Fest

I. hely Krea Kids modern tánc + a legkreatívabb koreográfia különdíja
I. Hely Krea Crew hip hop + a legkreatívabb koreográfia különdíja
I. hely Krea Kids open

2015. Bécs Nemzetközi Táncfesztivál

I.hely Krea Crew hip hop csoport
II.hely Krea Crew hip hop formáció
IV.hely Next Generation Open csoport

2015.Amatőr Táncművészeti Fesztivál
Arany Minősítés – Krea Kids- Next Generation
Arany Minősítés – Krea Crew Emotion
Arany minősítés – Krea Crew No Definitions
Ezüst minősítés – Krea Kids – modern tánc

Különdíjat kapott táncosaink:
Kalmár Melitta Legtehetségesebb táncos
Csúzi Jusztina Legtehetségesebb táncos
Varga Viktor Legtehetségesebb táncos

2014. November Pontszerző

I.hely Emotion junior Hip Hop csoport
II.hely Mamma Mia gyermek dance csoport

2014. Európa-bajnokság Románia
2014-ben is Európa Bajnok lett a Kreadance S.E. 4 kategóriában

I. hely Krea Kids gyermek formáció- M.J.
I. hely Krea Kids gyermek kiscsoport – Next Generation
I. hely Mini Surprise mini formáció – Mamma Mia
I. hely Krea Crew Junior Hip Hop Formáció – Emotion

2014. Országos Bajnokság és Eb kvalifikáció

I.hely Mini Surprise mini formáció – Mamma Mia
I.hely Krea Kids gyermek formáció – M.J.
I.hely Krea Kids gyermek kiscsoport – Next Generation
I.hely Krea Crew junior hip hop formáció – Emotion

2014. Területi Selejtező

“B” kat. I. hely Mini surprise gyermek formáció
“B” kat. I. hely Krea Crew Junior formáció

“A” kat I. hely Krea Kids gyermek formáció
“A” kat.III. hely Krea Kids gyermek csoport
“A” kat. I. hely Krea Angels felnőtt csoport

2014. Klauzál Kupa

I. hely Mini Surprise gyermek formáció
I.hely Krea Kids gyermek formáció
I. hely Krea Kids gyermek csoport
II. hely Krea Crew junior formáció

2014. Connector Táncfesztivál

II. hely Mini Surprise gyermek csoport
I. hely Krea Kids junior kategória
III. hely Krea Kids Junior kategória
I. hely Krea Crew junior formáció

2014. Felnőtt Táncművészeti Fesztivál
II.hely Krea Angels

2014. Amatőr Táncművészeti Fesztivál

I. hely Krea Kids gyermek csoport
II. hely Krea Kids gyermek csoport
III. hely Mini Surprise gyermek csoport

I. hely Krea Crew Junior csoport

+A Krea Kids csapatunk a Nap gyermekei produkcióval az Amita szobrot is megnyerték

2013. Világbajnokság
III. helyezés junior csoport

2013.Európa-bajnokság

Európa-bajnoki I. helyezés felnőtt formáció + Special awards Különdíj
Európa-bajnoki I.helyezés Krea Kids gyermek csoport
IV. helyezés gyermek csoport
V. helyezés gyermek csoport

Európa-bajnoki I. helyezés Junior Duo
II. helyezés junior duo
II. helyezés junior kis csoport
II. helyezés junior formáció
III. helyezés junior formáció 

2013. VB Kvalifikáció 

I. helyezés Krea Kids gyermek csoport
II.helyezés felnőtt formáció
III.helyezés Junior csoport
IV. helyezés gyermek duo

2013. Látványtánc Országos Bajnokság Selejtezője Budapest

I.helyezés Krea Kids gyermek csoport
I.helyzés Krea Kids gyermek csoport
II.helyezés Kiwi gyermek formáció
II.helyezés Krea Kids gyermek Duo
II.helyezés Atomic Kids gyermek formáció
II.helyezés Krea Kids gyermek Solo
III.helyezés Krea Kids gyermek formáció
III.helyezés Mini Solo

I.helyezés Krea Angels felnőtt formáció

I.helyezés Junior formáció
I.helyezés Junior csoport
I.helyezés Junior formáció

+1 Special Award különdíj a Varázslatos Méhecskéknek

2013. Veszprém Táncfesztivál

I. helyezés Krea Kids gyermek duo
I.helyezés Kiwi gyermek csoport
II. helyezés Krea Kids formáció
III. helyezés felnőtt formáció

2013. Felnőtt Táncművészeti Fesztivál

I.helyezés maximális pontszámmal Krea Angels felnőtt csoport

 

2013.Amatőr táncművészeti Fesztivál

I. helyezés Krea Kids gyermek csoport
I.helyezés Krea Kids gyermek csoport
II.helyezés Krea Kids gyermek csoport

2 Amita Szobrot szereztünk, melyet a kategória legjobbjainak adományoztak

Csúzi Jusztina a Legtehetségesebb táncos különdíját kapta meg

Egyesületünknek ítélték a 10 éve a legtöbb tehetséget színpadra állító egyesület Leg-Leg-Leg különdíját is.

2012. Európa-bajnokság Szlovákia Léva
I.helyezés Krea Kids gyermek formáció
I.helyezés Szamóca gyermek csoport
I.helyezés Szamóca gyermek formáció
I.helyezés Krea Angels felnőtt formáció
I.helyezés Krea Angels felnőtt formáció

2012. Világbajnokság Veszprém
I. helyezés Krea Kids gyermek csoport
I.helyezés Krea Kids gyermek formáció
I.helyezés Szamóca gyermek formáció
III.helyezés Szamóca gyermek csoport
II.helyezés Krea Angels felnőtt formáció

2012.Országos Döntő és VB kvalifikáció

I.helyezés Krea Kids gyermek csoport + VB kvalifikáció
II.helyezés Krea Kids gyermek csoport + VB kvalifikáció
I.helyezés Szamóca gyermek csoport + VB kvalifikáció
I.helyezés Szamóca gyermek csoport + VB kvalifikáció
II.helyezés Krea Anges felnőtt csoport + VB kvalifikáció

2012. Országos Döntő és EB kvalifikáció

I.helyezés Krea Kids gyermek csoport + Eb kvalifikáció
II.helyezés Szamóca gyermek csoport + Eb kvalifikáció
III.helyezés Szamóca gyermek csoport + Eb kvalifikáció
I.helyezés Krea Angels felnőtt csoport + Eb kvalifikáció
I.helyezés Krea Angels felnőtt csoport + Eb kvalifikáció

2012.Koreográfusi verseny

I.helyezés Krea Angels felnőtt hip hop formáció
I.helyezés Krea Kids gyermek jazz
III.helyezés Krea Kids gyermek jazz
III.helyezés Krea Kids gyermek jazz

2012. Európa-bajnokság területi selejtező

I.hely Krea Kids csoport
I.hely Szamóca csoport
II.hely Szamóca csoport
I.hely Krea Angels csoport
I.hely Krea Angels csoport

+Szamóca csoport Különdíj

2012. Veszprémi Táncfesztivál

I.helyezés Krea Kids csoport Látványtánc kategória
I.helyezés Krea Angels csoport moderntánc kategória
II.helyezés Szamóca csoport Látványtánc kategória
III.helyezés Szamóca csoport open kategória

2012. Felnőtt Koreográfusi verseny

I.helyezés Krea Angels csoport hip hop kategória

2012. Január Amatőr Táncművészeti Fesztivál

I.helyezés Szamóca junior csoport
II.helyezés Krea Kids gyermek csoport

Kalmár Dorina Legígéretesebb táncos Különdíj
Csúzi Jusztina Legtehetségesebb táncos Különdíj

2011. VB Győzelem

I.hely VB Cím Adult Small gr.
I.hely VB Cím DUO
II.hely Adult Form.
II.hely Adult Form.
II.hely Gyermek Form.
II.hely Mini Jazz
III.hely Adult latin
V.hely Gyermek Form. UFO

2011. EB Győzelem

I.hely és EB cím Gyermek Színpadi tánc +Special Awards különdíj UFO
I.hely EB cím Adult Modern
I.hely EB cím Gyermek Form.
II.hely Adult Disco
II.hely Adult Duo
III.hely Mini Jazz

2011. EB Kvalifikáció

I.hely Gyermek form. UFO
I.hely Adult Duo
I.hely Adult Disco
II.hely Gyermek Form.
II.hely Adult Modern.

2011. VB Kvalifikáció

I.hely Gyermek Form
I.hely Mini Jazz
I.Hely Adult Small Gr.
I.Hely Adult Form.
I.Hely Adult Fantasy
II.hely Duo
II.hely Gyermek Form. UFO
II.hely Adult Small Gr. Latin

2011. Területi bajnokság EB

I.hely Gyermek form. + 1 különdíj UFO
III.hely Gyermek form.
II.hely Adult Moderntánc
I.hely. Adult Dance Show
III. hely Mini Jazz

2011. Területi bajnokság VB

I.hely Gyermek form. Fantasy UFO
I.hely Gyermek form. Street
I.hely Adult Small Gr.Street
II.hely Adult Duo Hip Hop

2010.Európa-bajnokság és Világkupa

I.hely.Gyermek Dance Formáció
I.hely Junior Hip Hop Formáció
I.hely Junior Open Formáció
II.hely Junior Dance Formáció
III.hely Junior Hip Hop Trio
IV.hely Junior Hip Hop Csoport

2010.Amatőr Táncművészeti Fesztivál

I.hely Gyermek Dance Formáció
I.hely Junior Hip Hop csoport
II.hely Junior Dance Formáció
III.hely. Gyermek Dance Formáció

2010. Európa-Bajnokság Kvalifikációs Verseny

I.hely Open trió
I.hely Open Formáció

2010.IDO Magyar Bajnokság

III.hely Hip Hop Duó

2010. Táncművészeti Verseny

I.hely Jazz kategória
II.hely Hip Hop kategória

2010.Országos Bajnokság

I.hely Felnőtt Hip Hop 
I.hely Felnőtt Open
III.hely Felnőtt Trió Hip Hop
I.hely Gyermek Dance 
II.hely Junior Dance
III.hely Junior Hip Hop

2010. Országos Bajnokság Kvalifikációs verseny

I.hely Gyerek Dance
I.hely Junior Dance
II.hely Junior Hip Hop
II.hely Felnőtt Hip Hop Trió
I.hely Felnőtt Hip Hop formáció
I.hely Felnőtt Open formáció

2010.Amatőr Táncművészeti Fesztivál

II.Hely Gyermek Formáció
+különdíj Forgács Róbert “kitűnő színpadi alakításért”

2009. Európa-bajnokság Ausztria

I.hely Open formáció Profi Kategória 

2009.Európa-bajnoki Kvalifikációs verseny

I.hely Open formáció Profi Kategória
+különdíj Csaba Árpád a “Jövő tehetsége”

2009.Országos Bajnokság

I.Hely Felnőtt Open Formáció
I.Hely Junior Dance Formáció

2009.Amatőr Táncművészeti Verseny

I.hely Felnőtt Formáció
I.hely Felnőtt Formáció

2008.Európa-bajnokság Magyarország

III.hely Junior Show formáció

2008.Európa-bajnokság Kvalifikációs verseny Ausztria

II.hely Junior Show formáció
III.hely Flenőtt Hip Hop formáció

2008.Országos Bajnokság

I.hely Junior Dance formáció
I.hely Felnőtt Hip Hop formáció
I.hely Junior Dance formáció

2008.Országos Bajnokság  Kvalifikációs versenye

I.hely Junior Dance formáció
I.hely Felnőtt Hip Hop formáció

2008.Amatőr Táncművészeti Verseny

I.hely Felnőtt Show formáció
I.hely Felnőtt Hip Hop formáció
III.hely Junior Show formáció

FELLÉSEK

 

2014-2015-2016

MTV CSalád barát magazin 2016
DUNA TV TÁNCVARÁZS 2014-2015
Fót Tv
Nike Premier Kupa Döntő – Budapest 
FITTARÉNA – Papp László sportaréna
SPAR MARATON FUTÓNAP
Coca Cola Testébresztő Aerobic Nap
Vadász Bál
Paradicsom Fesztivál
Budaörs – Auchan
Fót – Auchan
Melegséget s Szívekbe Karácsonyi Rendezvények
Jótékonysági fellépések
Dunakanyar Hangja Tehetségkutató megnyitója
Szeptemberfeszt
Május 1-i rendezvények
Gyermeknapi rendezvények Budapest- Fót- Dunakeszi
Főzőversenyek
Kertvárosi Vígaszságok – Budapest
Erzsébetligeti Szabadtéri Fesztiválok
Mogyoródi Sportágválasztó

Garay János Ált. Isk:
-Osztálytánc tanítás
-Farsangi Tánc tanítás
-Tanárok tánca

Szalagavató Táncok:
-Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
-Budapest Károlyi Mihály Szakközépiskola
-Ady Endre Gimnázium
-Könyves Kálmán

2013

MTV Család Barát Magazin
Duna Tv Táncvarázs című műsor 2011-2012-2013
Coca Cola Testébresztő ( Budapest Syma Csarnok )
Auchan Fellépés ( Fót)
Jótékonysági Bál Széchenyi István Ált. Isk. ( Dunakeszi )
Nike Premier Kupa (Székesfehérvár )
Garay János Ált. Isk. (Gyerekfaktor )
Miss Winter Szépségverseny ( Budapest Moulin Rouge )

Ahol találkozhatsz velünk 2013-ban:

Május 25. Szombat fóti főzőverseny, 
Wekelre szabadtéri Színpad

Május 26. Vasárnap Wekerle Székelykapu Futás,
Erzsébetligeti Szabadtéri Rendezvények,
Dunakeszi Gyermeknap

Augusztusban fóti Paradicsom Fesztivál

2012

Keszi Feszt ( Dunakeszi )
II. Fóti Paradicsom Fesztivál (Fót)
Tánc Világnapja Gálaest a TOSZ szervezésében (Művészetek Palotája)
Erzsébetligeti Szabadtéri Színpad Gyermeknap ( Budapest)
Nike Premier focikupa (Székesfehérvár)
Tuning Show  HUNGEXPO (Budapest)
Jótékonysági Bál Széchenyi István Ált. Isk. (Dunakeszi )
Coca Cola testébresztő (Syma csarnok Budapest) 
Fittaréna ( Papp László Sportaréna Budapest)
Farsang Fáy Ált. Is.( Fót )
Farsang Garay Ált. Isk.( Fót )
Városszépítők Bálja (Fót)
X. Wekerlei Székelykapu futás (Budapest)
Családi nap (Budapest)
Erzsébetligeti Gyermeknap (Budapest)
Gyermeknap és Főzőverseny (Fót)
Szalagavató (RAM COLOSSEUM)

2011

Cora
Dunakeszi Ősz
Fittaréna
Coca Cola Testébresztő
25. Spar Szuper Marathon megnyitó (Budapest)
MTA esti Futás (Budapest)
Spar Marathon futónap (Budapest)
BKV Gyereknap
BKV Mikulás
Fóti ősz
Paradicsomfesztivál
Puskás Ferenc Football Akadémia Nike Foci Kupa 2011 (Felcsút)
Garay János Ált.Isk. Évnyitó Ünnepség, Évzáró Ünnepség, Farsang és Ballagási műsor
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium Szalagavató Műsor 2011

2011 előtti fellépéseink:

Aerobic Camp Velence 2009, 2010
Szépségverseny Hilton Hotel Budapest

Szombat Esti Láz

Cosmopolitan Bikini Show 2010,2011

RTL Klub-Kölyökklub
-Delelő
-Csak Csajok

Tv2 -2 Testőr
-Club 2
-Dáridó

MTV-Szuperbuli

Fitparádé 2007, 2008, 2009

Fittaréna 2007, 2008, 2009, 2010

Nadine Divatbemutató 2010

Coca Cola Testébresztő 2008, 2009, 2010

Arena Plaza Megnyitó

Mezőfi Gabriella (Cotton Club Singers) háttértánc

Groove House együttes mögött háttértánc

Kozma Orsolya háttértánc

Fitbalance rendezvények

TFLegek Tornája Czanik Balázs meghívásával 2009

Nike Dance Move YA 2009

Fitness Company Workshopok

Decathlon 2009, 2010

Európai Unió Csatlakozás Ünnepe

BSI rendezvények 2008, 2009, 2010

Futónapok 2009, 2010

MTA Esti futás 2009, 2010

Spar Marathon futónap Felvonulási tér 2009, 2010

Vadász Bál Megynitó Műsor

BKV Születésnap 2010

BKV Gyereknap 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

BKV Mikulás 2006, 200, 2008, 2009, 2010

Pászka Napok 2009, 2010

Fót Város rendezvényei 2009, 2010, 2011

Fóti Ősz 2009, 2010

Újpesti Városnapok 2010

Pedagógusok napja 2009, 2010

Szeptemberfeszt 2009, 2010

Vállalkozók Bálja

Iskolai Rendezvények

TF Mikulásnapi Ünnepség 2010

Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Jótékonysági Bál

Jótékonysági Bál ( Göd) 

 
 

Fellépések

MTV CSalád barát magazin 2016
DUNA TV TÁNCVARÁZS 2014-2015
Fót Tv
Nike Premier Kupa Döntő – Budapest 
FITTARÉNA – Papp László sportaréna
SPAR MARATON FUTÓNAP
Coca Cola Testébresztő Aerobic Nap
Vadász Bál
Paradicsom Fesztivál
Budaörs – Auchan
Fót – Auchan
Melegséget s Szívekbe Karácsonyi Rendezvények
Jótékonysági fellépések
Dunakanyar Hangja Tehetségkutató megnyitója
Szeptemberfeszt
Május 1-i rendezvények
Gyermeknapi rendezvények Budapest- Fót- Dunakeszi
Főzőversenyek
Kertvárosi Vígaszságok – Budapest
Erzsébetligeti Szabadtéri Fesztiválok
Mogyoródi Sportágválasztó

Garay János Ált. Isk:
-Osztálytánc tanítás
-Farsangi Tánc tanítás
-Tanárok tánca


Szalagavató Táncok:
-Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
-Budapest Károlyi Mihály Szakközépiskola
-Ady Endre Gimnázium
-Könyves Kálmán

MTV Család Barát Magazin
Duna Tv Táncvarázs című műsor 2011-2012-2013
Coca Cola Testébresztő ( Budapest Syma Csarnok )
Auchan Fellépés ( Fót)
Jótékonysági Bál Széchenyi István Ált. Isk. ( Dunakeszi )
Nike Premier Kupa (Székesfehérvár )
Garay János Ált. Isk. (Gyerekfaktor )
Miss Winter Szépségverseny ( Budapest Moulin Rouge )

Ahol találkozhatsz velünk 2013-ban:

Május 25. Szombat fóti főzőverseny, 
Wekelre szabadtéri Színpad

Május 26. Vasárnap Wekerle Székelykapu Futás,
Erzsébetligeti Szabadtéri Rendezvények,
Dunakeszi Gyermeknap

Augusztusban fóti Paradicsom Fesztivál

Keszi Feszt ( Dunakeszi )
II. Fóti Paradicsom Fesztivál (Fót)
Tánc Világnapja Gálaest a TOSZ szervezésében (Művészetek Palotája)
Erzsébetligeti Szabadtéri Színpad Gyermeknap ( Budapest)
Nike Premier focikupa (Székesfehérvár)
Tuning Show  HUNGEXPO (Budapest)
Jótékonysági Bál Széchenyi István Ált. Isk. (Dunakeszi )
Coca Cola testébresztő (Syma csarnok Budapest) 
Fittaréna ( Papp László Sportaréna Budapest)
Farsang Fáy Ált. Is.( Fót )
Farsang Garay Ált. Isk.( Fót )
Városszépítők Bálja (Fót)
X. Wekerlei Székelykapu futás (Budapest)
Családi nap (Budapest)
Erzsébetligeti Gyermeknap (Budapest)
Gyermeknap és Főzőverseny (Fót)
Szalagavató (RAM COLOSSEUM)

Cora
Dunakeszi Ősz
Fittaréna
Coca Cola Testébresztő
25. Spar Szuper Marathon megnyitó (Budapest)
MTA esti Futás (Budapest)
Spar Marathon futónap (Budapest)
BKV Gyereknap
BKV Mikulás
Fóti ősz
Paradicsomfesztivál
Puskás Ferenc Football Akadémia Nike Foci Kupa 2011 (Felcsút)
Garay János Ált.Isk. Évnyitó Ünnepség, Évzáró Ünnepség, Farsang és Ballagási műsor
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium Szalagavató Műsor 2011

Aerobic Camp Velence 2009, 2010
Szépségverseny Hilton Hotel Budapest

Szombat Esti Láz

Cosmopolitan Bikini Show 2010,2011

RTL Klub-Kölyökklub
-Delelő
-Csak Csajok

Tv2 -2 Testőr
-Club 2
-Dáridó

MTV-Szuperbuli

Fitparádé 2007, 2008, 2009

Fittaréna 2007, 2008, 2009, 2010

Nadine Divatbemutató 2010

Coca Cola Testébresztő 2008, 2009, 2010

Arena Plaza Megnyitó

Mezőfi Gabriella (Cotton Club Singers) háttértánc

Groove House együttes mögött háttértánc

Kozma Orsolya háttértánc

Fitbalance rendezvények

TFLegek Tornája Czanik Balázs meghívásával 2009

Nike Dance Move YA 2009

Fitness Company Workshopok

Decathlon 2009, 2010

Európai Unió Csatlakozás Ünnepe

BSI rendezvények 2008, 2009, 2010

Futónapok 2009, 2010

MTA Esti futás 2009, 2010

Spar Marathon futónap Felvonulási tér 2009, 2010

Vadász Bál Megynitó Műsor

BKV Születésnap 2010

BKV Gyereknap 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

BKV Mikulás 2006, 200, 2008, 2009, 2010

Pászka Napok 2009, 2010

Fót Város rendezvényei 2009, 2010, 2011

Fóti Ősz 2009, 2010

Újpesti Városnapok 2010

Pedagógusok napja 2009, 2010

Szeptemberfeszt 2009, 2010

Vállalkozók Bálja

Iskolai Rendezvények

TF Mikulásnapi Ünnepség 2010

Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Jótékonysági Bál

Jótékonysági Bál ( Göd) 

Szeretnéd, ha fellépnénk a rendezvényeden?

Foglald le műsorunkat

Vedd fel velünk a kapcsolatot, érdeklődj fellépő műsorunkról: